Белогородка

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Белогородка » Спорт » Створення нової ФК в Білогородці...


Створення нової ФК в Білогородці...

Сообщений 61 страница 65 из 65

61

Прямо конкурс коментаторів!!!  Щодо вищенаписаного: нічо більше не добавлю, бо мене всеодно ніхто не зрозуміє...

0

62

Перший тиждень весни - і ми вже почали збиратися на стадіоні! У вівторок грали 4:4 і було дуже класно) А у четвер грали 5:4.
Рівень гри вищий ніж у профі, які люблять ганяти м"ячик раз на тиждень))) Всі грають непогано і майже на однаковому рівні! В когось виходить краще одне, а в когось інше!
Мені сподобалося як грав Flak і BigRonni. У Flak'а відчувається прогрес, бігає швидко але зовсім не грає лівою ногою, навіть не приймає м"яч, а це дуже погано! BigRonni добре відбирає м"яч і з ним можна чудово розпасовувати)
Про те як грали в неділю Ви всі занаєте... тут я краще промовчу)
І підрахувавши кількість гравців, які попадають в нашу команду, то вже виходить 12. Але двоє із них ще не з"являлися на футбольному полі! Сподіваюся найближчим часом побачити їх із м"ячем в ногах:)

0

63

Ну не знаю... Канешно приятно когда тебя хвалят ))) Спасибо!!! Но мне кажется я учень тормозил(( Я покаместь в плохой форме, но буду набирать!!!

+1

64

Такі слова не можуть не порадувати! Критикувати себе вміру теж потрібно вміти.:)
До речі, сьогодні прийшов Trotil без форми, але чудово постояв на воротах)))
Flak спочатку грав погано, але в кінці виправився)
Петруха більше базарив ніж грав :canthearyou:
Погано тільки те, що я потягнув сухожилля і зараз ледь пересуваюся! Але якщо добре підлікуюся, то за тиждень вже буду грати із комадною :glasses:

0

65

Все привет! На выходных будет какой - то футбол???  По бегать охота! если что Пишите!!!!

0


Вы здесь » Белогородка » Спорт » Створення нової ФК в Білогородці...